DERS PROGRAMI
Her yaşa ve vücut tipine göre farklı egzersiz programlar Uzman eğitmenlerimiz tarafından, vücut kompozisyon analizi (yağ-kas ) ölçümleri yapıldıktan sonra yazılmaktadır.

 

Son zamanların en popüler olan cardio ve grup çalışması. Özel tasarlanmış bisiklet egzersizi olan spinning, eğitmenlerimizle ve müzik eşliğinde sıkılmadan yapacağınız, eğlenceli bir yağ yakımı (kilo verme) ve kondisyon kazanabileceğiniz programdır.
 


Farklı türde kıpır kıpır müzik eşliğinde, takip etmesi kolay dans adımları kullanılarak yapılan eğlenceli ve kolay bir fitness dans programıdır. ZUMBA ile kilo verebilir, formunuzu koruyabilirsiniz.

Spor yapmaktan hem büyük keyif alacak, hemde vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.
 
Alman teknolojisi ile üretilmiş, alanında Dünya'daki tek tıbbi CE belgesine sahip. Son yıllarda fitness alanında geliştirilmiş en etkili yöntem. Vücuttaki tüm ana kas gruplarını, (bacak, kalça, bel, sırt, karın, göğüs, kolları) aynı anda çalıştıran tek sistem.


Hedeflerinize en hızlı ve sağlıklı yoldan ulaşabilmeniz için, her adımda yanınızda bulunan, size özel eğitmeniniz eşliğinde, size özel program. *Yüksek motivazyon ve kısa sürede alınan verimli sonuçlar.

Size özel hazırlanan antrenman programları hem yaşantınızda sizlere hareketlilik kazandıracak, hem de hayatın içinde bulunan stres unsurları ile mücadele güçlü bir beden ve ruh yapısı sağlayacaktır...
 


Reformer üzerinde egzersiz yaparken, amaç güç kazanmak, vucudu kendi sınırları içinde doğru şekilde esnetmek, denge merkezini, postür bozukluklarını düzeltmek ve tüm bunlar esnasında doğru nefes, doğru tempo, odaklanma ve akıcı hareket ilkelerine sadık kalmaktır.

Derslerde de dengeli bir bütünlük olmalıdır; çünkü, amaç belirli kas gruplarını şişirmek yada büyütmek değil, esnetip uzatarak kuvvetlendirmektir.
 
...

Facebook sayfası Twitter sayfası Google Plus sayfası
   Aisha Web Tasarım